ישיבת ההסדר רמת השרון נוסדה לפני למעלה מעשור, על ידי קבוצת תושבים שביקשו להקים מרכז תורני-ציוני, המשלב תורה עם שירות צבאי ועשייה חברתית.
השילוב המיוחד הזה מורגש היטב באווירה היומיומית של הישיבה: בנוסף לקול התורה שנשמע בין כותלי בית המדרש, הבחורים והאברכים מעורים היטב בנעשה בקהילה וקשר מיוחד קיים בינם ובין כלל תושבי רמת השרון. הכנת נערים ובני משפחותיהם לחגיגת בר המצווה, התנדבות במד"א ומעורבות חברתית מתמדת, הינם חלק בלתי נפרד מההווי המיוחד של הישיבה.
לשמחתנו, אנו רואים ברכה בעמלנו. עם השנים, הולכת ונבנית מערכת חשובה של אמון ושיתוף פעולה עם תושבי העיר. האווירה המיוחדת הזו תורמת לכל הנוגעים בה. גם לתושבי העיר, וגם להעצמת אישיותם של הבחורים.
תלמידי הישיבה יוזמים ומפעילים מיזמים חינוכיים וחברתיים הנוגעים לכלל תושבי העיר – דתיים וחילוניים כאחד.

קיים קשר הדוק בין כלל האברכים ובין הבחורים, בלימוד, ליווי והעצמה הדדית.
בנוסף למסלולי הלימוד, מתקיימים שיעורים באמונה, תנ"ך, כתבי הרב קוק זצ"ל וחסידות. השיעורים מאופיינים בבהירות, רחבות ועמקות. כמו כן, ישנן תכניות ללימוד אישי במטרה להקיף ספרי יסוד באמונה.
בנוסף, תלמידים בישיבה משלבים לימודים במכון הוראה שמטרתו להצמיח מנהיגי חינוך הנטועים בעולם התורה. הלימודים מתבצעים בשיתוף מכללת "מורשת יעקב" (קמפוס רחובות) ותלמידים רבים מסיימים את הישיבה כשהם בעלי תעודת הוראה.

מעוניין לבוא לשבוע ישיבה